Průvodcovské služby

NABÍDKA PRŮVODCOVSKÝCH SLUŽEB

Nabízíme průvodcovské služby ve městech Kolín a Kutná Hora v jazycích český, anglický, německý, ruský, francouzský a španělský. V případě zájmu zajistíme i průvodcovské okruhy v Praze.

KUTNÁ HORA

V Kutné Hoře nabízíme standardní okruh po památkách, které jsou celoročně otevřeny: To nejlepší z Kutné Hory: nejnavštěvovanější památky v Kutné Hoře v délce trvání cca 2,5 hodiny:
1. Chrám sv. Barbory, historické jádro města, Kostnice Navštívíte jednu z nejkrásnějších českých katedrál, zasvěcenou patronce horníků sv. Barboře, projdete se historickým centrem města a nakonec se podíváte do Kostnice.
2. Za památkami UNESCO Navštívíte chrám sv. Barbory, historické jádro města, katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Sedlci.
3. Chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, historické jádro městaNavštívíte chrám sv. Barbory, kde se dozvíte, jak se razily mince.

Zkrácené verze: Prohlídku Kutné Hory zvládnete za 1,5 hodiny!  1. Historické jádro města s chrámem sv. Barbory

Zážitkové okruhy – něco navíc:
Nabízíme:
  • kostýmovou večerní prohlídku Vlašského dvora s ukázkou ražby mincí (doba trvání cca 1 hodina),
  • ochutnávky vína ve vinných sklípcích,
  • prohlídku města Kutná Hora „NESTOUDNÁ“ - komentovanou prohlídka města s bekyní mniškou, lehkými ženami a Mikulášem Dačickým, během které se klienti dozví, jak se žilo na Horách Kutných v nočních hodinách, a jak se neřestný život trestal. Prohlídka končí v Muzeu Odhalení Tajemné tváře Kutné Hory, kde si klienti mohou sami vyzkoušet mučicí nástroje. 
Tyto služby lze volně kombinovat, závisí jen na otevíracích dobách jednotlivých památek, popřípadě jejich kapacitě.

KOLÍN

Základní prohlídka města: Navštívíte židovský hřbitov, synagogu, katedrálu sv. Bartoloměje a historické jádro města. Délka prohlídky cca 1,5 hodiny. 

PRAHA

Krásy hlavního města
Královská cesta
(od Prašné brány přes Staré Město, Karlův most, Malou Stranu na Pražský hrad). Délka trvání cca 4 hodiny.
Pražský hrad s interiéry - zahrnuje Katedrálu sv. Víta, Starý Královský Palác, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Délka trvání cca 2,5 hodiny. Vstupné je zahrnuto v ceně služby.

Pro více informací, aktuální ceník a objednávky kontaktujte naši kancelář na info@hannahschool.cz.