Překlady

Potřebujete přeložit anotaci, článek či dokument? Naše překladatelské centrum je Vám stále k dispozici. Vyhotovujeme obyčejné i soudně ověřené překlady. Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Těšíme se na Vás.
HANNAH SCHOOL® poskytuje služby v oblasti překladu textů a tlumočení. Nabízíme vysoce kvalitní překlady odborných i běžných textů pro náročné klienty. Ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně a vždy vybíráme nejvhodnějšího překladatele, schopného poradit si se složitými technickými či právními texty. Zajišťujeme překlady se soudním ověřením.
Samozřejmostí je grafická úprava a formátování, díky kterým vypadá výsledný překlad stejně jako zadávaný text. Naší specializací jsou především světové jazyky jako angličtina, němčina, francouzština, španělština nebo ruština, ale můžete se na nás obrátit i s poptávkou na mnohem exotičtější jazyky. Náš zákazník je spokojený zákazník.

Rychlost, kvalita, cena
Víme, že v dnešní době hraje velkou roli rychlost, a proto jsme schopni dodat překlad v expresním termínu a při tom stále kvalitně. Proto svěřujeme Vaše texty do rukou zkušeným a spolehlivým překladatelům s mnohaletou praxí. Nejen jazyková zdatnost, ale i zběhlost v daném oboru ovlivňují výběr překladatele. Zároveň se snažíme služby poskytovat za co nejpříznivější ceny.
Tlumočení
Zajistíme služby tlumočníka, který se přizpůsobí všem Vašim náročným požadavkům. Mimo základních služeb, jako je konsekutivní a simultánní tlumočení konferencí či jednání, poskytujeme firemním klientům i tlumočení na služebních cestách či zahraničních pobytech.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.