O nás

Jazyková škola HANNAH SCHOOL®, řádný certifikovaný člen Asociace jazykových škol AJŠ, nabízí již od roku 1999 individuální a skupinovou výuku pro firmy a organizace - naši dlouhodobí klienti jsou mezinárodní společnosti v Praze a Středočeském kraji - bohatou škálu kurzů pro veřejnost, roční pomaturitní studium jazyků a překladatelský servis. Výuka probíhá dle  požadavku klienta v místě sídla společnosti, nebo v našich moderně zařízených učebnách v centru Kolína (6 učeben).
Zajišťujeme výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, arabštiny, švédštiny, portugalštiny  a češtiny pro cizince. 
Vyučujeme  všechny  jazykové úrovně v souladu s Evropským referenčníém rámcem (ERR) pro jazyky přípravy na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Zaměření výuky je  všeobecné, obchodní, technické, právnické a další dle potřeb klienta. Zajišťujeme individuální výuku (one-to-one), skupinovou, intenzivní, víkendové kurzy, přípravné kurzy před stážemi v zahraničí, výuku a doučování dětí.
V oblasti přípravy a skládání mezinárodních zkoušek dlouhodobě spolupracujeme s Britskou radou (The British Council) a AKCENT Internation House Prague – zkoušky Cambridge (- Key, Preliminary, First, Advanced, Proficiency a BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher), Goethe-Institutem a ÖSD Rakouským institutem Brno – zkoušky ZD a ZMP, Francouzským institutem – zkoušky DELF A1-B2 a DALF  C1-C2,  Instituto Cervantes (IC) – zkoušky DELE A1-C2).
Nabízíme profesionální a kvalifikovaný tým lektorů, kteří se pravidelně účastní seminářů a konferencí v oblasti  metodologie a nových trendů výuky realizovaných metodiky British Council, Goethe Institut, Oxford University Press (OUP), Cambridge University Press, Pearson a Macmillan. Jazyky vyučují čeští lektoři, nebo rodilí mluvčí (dle přání a potřeb klienta).
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.
Váš team HANNAH SCHOOL®